Loading...

MOKOTOUGH PLAN

Trening w naszym klubie to nie tylko Crossfit. Poznaj zajęcia uzupełniające MokoTough Plan, które doprowadzą Cię na szczyt sportowych osiągnięć!

WOD

CrossFit w najczystszej formie! W naszym Mokotowskim programowaniu (MokoTough Plan) skupiamy się na holistycznym rozwoju Twojego organizmu. Pozostając w zgodzie z pierwotnymi założeniami CrossFit sprawimy, że Twoja przekrojowość stanie się największym atutem. Chcemy żebyś był ponad przeciętnie sprawny. Bycie FIT nam nie wystarczy.

BEGINNERS

Jeśli chcesz zacząć trenować CrossFit. I nie czujesz się na siłach, by uczestniczyć w standardowym WODzie, zapraszamy na zajęcia Beginners. Pracujemy w mniejszej grupie i programujemy treningi tak, byś bezpiecznie nauczył się wykonywać ruchy i ćwiczenia CrossFit. Kiedy już zbudujesz trochę siły i wydolności, a dodatkowo udoskonalisz technikę możesz śmiało ruszyć na normalnego WODa!

TEAM WOD

Czy CrossFit to sport zespołowy? Oczywiście! Kultowy już sobotni team wod pozwoli Wam rozpracować trening w parach lub trójkach. Będziecie mogli pozbijać sobie piątki między seriami lub spróbować wykonywać ćwiczenia synchronicznie. Zatem posmakujecie zespołowego oblicza CrossFitu.

JOGA

Idealne dla osób, które chcą pogłębiać swoją praktykę, zrelaksować się, zwiększyć swoją mobilność lub po prostu zrobić coś dla siebie. Zajęcia są przeznaczone dla osób na każdym stopniu zaawansowania. Spędzimy wspólnie czas poruszając się w rytm oddechu, popracujemy nad mobilnością, gibkością oraz sztuką relaksu.

METCON

Trening o charakterze tlenowym, którego zadaniem jest poprawa zdolności do pracy na wysokim poziomie intensywności przez dłuższy czas. Obejmuje ćwiczenia na maszynach ergometrycznych, z ciężarem własnego ciała i ciężarem zewnętrznym bez trudnych elementów technicznych na sztandze. Dobre tempo, dynamiczna muzyka na podkręcenie procesów metabolicznych. Zajęcia odpowiednie dla początkujących.

WEIGHTLIFTING

Składa się z dwóch bojów – rwania (snatch) i podrzutu (clean and jerk). Na zajęciach Weightlifting Class trener skupia się na rozłożeniu, na czynniki pierwsze, zarówno rwania jak i podrzutu, po to, aby później połączyć to w jedną całość.

GIMNASTYKA CROSSFIT

Gimnastyka CrossFit to zajęcia na których skupiamy się na budowaniu fundamentów i rozwoju ćwiczeń gimnastycznych. Na zajęciach nauczysz się poprawnej techniki elementów gimnastyczno – crossfitowych oraz zapoznasz się z postawami każdego ruchu. Nauczymy się świadomości swojego ciała przy pomocy ćwiczeń koordynacyjnych oraz zwiększeniu gibkości organizmu. Pull up’y, Toes to bar’y czy HSPU nie będą już stanowiły dla Ciebie żadnego wyzwania.

KETTLEBELLS

Zajęcia techniczne przy użyciu odważników Kettlebells poprawiające siłę, wytrzymałość tlenową, koordynację ruchową, mobilność i stabilizację. Trening z kulami jest kompleksowy, wymusza zaangażowanie całego ciała i wspaniale wpływa na korygowanie wad postawy przez możliwość pracy jednostronnej. Zajęcia odpowiednie również dla początkujących.

TRENINGI PERSONALNE

Jeśli chcesz rozpocząć treningi personalne z którymś z naszych trenerów – odezwij się do nas!

Osiągnij z nami swoje sportowe cele

Mamy elastyczne karnety dopasowane do różnego poziomu sportowego i Twoich celów sportowych

DOŁĄCZ DO NAS